KARNETY / CENNIK


Staramy się poszerzać ilość oferowanych zajęć oraz wprowadzać nowe formy ruchu nie tracąc jednak na ich kameralnym i zdrowym charakterze. Mamy też w planie bogatszą ofertę  przedpołudniową.

Zapraszamy do śledzenia naszej aktywności:)Uczestnictwo w zajęciach :

Krok1 : wykup karnet lub wejściówkę

1. Jeśli chcesz skorzystać z karty MultiSport Plus, MultiSport Senior lub OK System przejdź do strony MultiSport i OK System.

2. Kliknij na przycisk poniżej, który przeniesie Cię do strony z karnetami. Wybierz karnet najbardziej pasujący do Twoich planów :-)  Jeśli masz wątpliwości, co do warunków karnetu - dzwoń lub pisz. Z przyjemnością odpowiemy.

3. Wybierając karnet zostaniesz przeniesiony do formularza. Po wypełnieniu formularza swoimi danymi, przechodzimy bezpośrednio do płatności.  

4. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu.  Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link. Konto jest aktywne, jeśli uczestniczysz w zajęciach i przedłużasz karnet.  Nie uczestniczenie przez 2 miesiące w zajęciach, oznacza zgodę na dezaktywowanie konta. Jeśli ponownie chcesz uczestniczyć w zajęciach napisz lub zadzwoń, a aktywujemy konto ponownie.


Krok 2 : zapisz się na wybrane zajęcia


 Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez jeden z przycisków poniżej (dla wygody zapisz go w swojej przeglądarce). System pokazuje wg daty tylko zajęcia dostępne dla wykupionego przez Ciebie karnetu. Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na ikonkę po prawej stronie.

Zapisywanie i wypisywanie się jest blokowane dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć.

Ze względów organizacyjnych, w przypadku braku zapisów na zajęcia poranne, są one blokowane o godz 22.00.

Jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach i nie zdążyłeś się zapisać zadzwoń do nas, a zrobimy to za Ciebie.


Karnety są ważne przez miesiąc od daty zakupu.

W razie pytań prosimy o kontakt z nami.