ZESPÓŁ

 

Zespół instruktorów i fizjoterapeutów świadomych istotności ruchu na komfort naszego. Nastawionych na pracę w małych grupach, co pozwala na zindywidualizowane podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb uczestników. Każdemu poświęcamy czas. Można też umówić się na zajęcia indywidualne.


WERONIKA SZWED

Weronika naukę tańca klasycznego rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2017 roku zdała dyplom Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Weronika kilkakrotnie została finalistką światowego konkursu Dance World Cup, prezentując występy solowe, duety a także tańce grupowe. Brała również udział w licznych spektaklach Opery Krakowskiej, m.in. „Kopciuszek”, „Koncert Sylwestrowy” oraz „Szukając Leara: Verdi”. Weronika swoim oddaniem i prawdziwym zamiłowaniem do tańca pragnie pokazać, że balet może być dla każdego. Jej profesjonalizm, wrodzona łagodność i utanecznienie pomoże Ci uzyskać piękno klasycznych linii i naturalny wdzięk ciała.


DOROTA GAŁUSZKA

Instruktorka CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy. Praktykująca metodę od 5 lat. Z wykształcenia matematyk i informatyk, przez lata zasilająca szeregi menadżerów korporacyjnych. Od momentu kontaktów z metodą jej życie zaczęło zmieniać bieg. Powoli ulegały zmianie priorytety i postępował powrót do ideału młodości – pomocy ludziom. A dzięki ćwiczeniom i zastosowaniu na co dzień CANTIENICA® - Metoda Kształtowania Ciała & Postawy, wiele osób odzyskuje radość życia. To jednocześnie daje wielką satysfakcję instruktorowi i motywuje do stałego zgłębiania tajników metody. Od kilku miesięcy Dorota jest szczęśliwą babcią, obserwującą pierwsze kroki dziecka. Ten najbardziej naturalny ruch odzwierciedla wszystkie właściwości naszego ciała, które leżą u podstawy stosowanej przez nią metody CANTIENICA®


PAULINA DUDA

Zawodowa tancerka, absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Z miłości do tańca i chęci udoskonalania tej formy została instruktorką Pilates. Zaangażowaniem i determinacją uzyskala tytuł intermediate pilates instructor oraz pilates instructor one to one. Obecnie w przygotowaniach do Pilates Master Instructor. Paulina potrafi doskonale przekazac wiedzę, nauczyć jak dbać o sylwetkę,jak również zwiększyć świadomość ruchu w przestrzeni. Jako doświadczona tancerka i instruktorka doskonale wie, czego potrzebuje Twoje ciało i dusza.


EWA RUMIEŃCZYK

Joga w jej życiu pojawiła się w najbardziej odpowiednim momencie. W 2010 roku trafiła na matę i od tamtego czasu sukcesywnie pogłębia znajomość z nią. Ponad dwa lata później podjęła kurs nauczycielski w Krakowie u Konrada Kocota metodą Iyengara, podczas którego nabyła mnóstwo praktycznych umiejętności – m.in. zastosowania pomocy podczas praktyki, struktury, poszukiwania symetrii, technik pranayamy. Dalej był podbyt w Indiach i kurs 200 godzin, pod akredytacją Yoga Alliance, w Himalayach, Dharamsala. Tzw. Multistyle yoga course otworzył jej ciało i serce na miękkość, łagodność i radość z praktyki.
W 2018 roku spędziła dwa miesiące na południu Indii, gdzie praktykowała jogę, m.in. W Sivananda Ashram w Nayer Dam. Podczas pobytu prowadziła również indywidualne sesje jogi.

Aktualnie najbliższa jest jej vinyasa yoga i joga powięziowa (jin joga), które łączą te elementy, które są dla mnie kluczowe i pozwalają dotrzeć do definicji asany wg Patandżalego : "sthira sukham asanam", czyli, że pozycja powinna być stabilna i komfortowa.

Dużą uwagę poświęcam praktykom oddechowym, które pomagają zbalansować umysł i otworzyć ciało " od wewnątrz".
Oprócz jogi bliska jest mi różnorodna praca z ciałem, m.in. Taniec improwizacja, metoda Feldenkrais, masaż tajski. Ukończyłam zawansowane szkolenie Lomi Lomi Nui (Alloha International). W 2018 rozpoczęłam dwuletnie studium Psychologii Zorientowanej na Proces.


TOMASZ KOBOS

Z wykształcenia matematyk, pracuje w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego wielkimi pasjami są również góry i bieganie, które łączy startując w maratonach i ultramaratonach górskich. Jego pierwszy kontakt z Metodą Feldenkraisa, był wynikiem poszukiwania rozwiązania na niekończące się pasmo kontuzji. Metoda zafascynowała go tak głęboko, że postanowił zostać jej nauczycielem. Wraz z żoną Sabiną realizuje 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie. Obecnie jest nauczycielem lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch.


ACRO TRIBE: BASIA PSIUK, WERONIKA TYRPA

Weronika i Basia od dziecka spędzały dużo czasu rozwijając się sportowo. 3 lata temu przypadkiem trafiały na AcroYogę – teraz nie wyobrażają sobie życia bez niej. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie (m.in. balet, gimnastyka, pole dance, akrobatyka i karate) pozwoliło im na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. AcroYoga pozwala w świadomy sposób rozwijać ciało i uczy zaufania. To sport łączący ze sobą wspaniałych ludzi. Jako AcroTribe szerzą tę wyjątkową dyscyplinę i wspierają jej rozwój w Polsce.


AGA DRĄŻKIEWICZ

Instruktor Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem, psychosomatyk i terapeuta ciała z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i prowadzeniu grup. Z wykształcenia socjolog i coach, instruktor Aloha International. Prowadzi Szkołę Lomi oraz warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy jak budować kontakt i jak komunikować się z własnym ciałem, jak rozumieć jego potrzeby i ja dobrze się nim zajmować.

Kocha taniec i wszelkie formy ruchu i aktywności. Od kilku lat mieszka w Krakowie.


ANNA WIKTORIA OSTAFIL

Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Współpracuje z Joga Centrum w Krakowie. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, absolwentka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces (IPP). Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich u Łukasza Mazurka.

Do pracy z dźwiękiem szczególnie zainspirował ją kontakt z Shirlie Roden oraz Olgą Szwajgier. Na co dzień tworzy autorskie warsztaty/zajęcia oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Od 2016r. prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet.


ANETTA GIBAŁA-DAYET

Jogę metodą B.K.S Iyengara praktykuje od 1996 roku. Jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Posiada również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Z wykształcenia jest historykiem sztuki (UJ) i anglistą (SWPS). Regularnie szkoli się na warsztatach u nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy.

Anetta : "Joga nieustannie mnie pasjonuje, jest wspaniałą podróżą bez końca, która zdecydowanie poprawia jakość życia, przynosi swobodę, dobre samopoczucie i wewnętrzną radość."


JOLA CINAL


Jola ukończyła szkolenie na nauczyciela jogi, akredytowane przez międzynarodową organizację jogową Yoga Alliance, RYS200.

Jogę praktykuje od 2010 roku. Vinyasa jogi uczyła się od Esther Eckhart i Marty Haskins. Jogi klasycznej i medytacji od Sadhguru, jogina i mistyka, założyciela Isha Foundation, a także jego nauczycieli. Ashtanga jogi od June Mitchell w Szkocji. Ma za sobą kursy i warsztaty jogi w Warszawie, Krakowie, Londynie i Berlinie.

Na co dzień mieszka, pracuje i uczy jogi w Krakowie. Jest wegetarianką i właścicielką słodkiego psiaka ze schroniska. Możecie ją znaleźć na Instagramie @jolajoga


Najbardziej lubi uczyć Vinyasa jogi oraz Yin jogi. Ta pierwsza to spora dawka ruchu, połączona z oddechem. Vinyasa joga rozciąga i wzmacnia ciało a także oczyszcza umysł i wprowadza nas w stan równowagi.

Yin joga to praca z powięzią i elementami mindfulness, które razem dają głębokie rozluźnienie. Ciało uwalnia się od napięć, które mogły kumulować się przez lata.
Pogłębia się świadomość ciała, zdolność do koncentracji i odporność na stres.
Serdecznie zapraszamy do współpracy instruktorów, którzy chcieliby oferować swoje umiejętności klientom PRACOWNI. Wierzymy że jest jeszcze wiele niezpopularyzowanych metod, które przynoszą wymierne korzyści dla naszej sprawności fizycznej i komfortu życia. SKONTAKTUJ się z nami, aby porozmawiać, jak możemy propagować Twoje kompetencje.