O NAS

Vitallokum powstało z myślą o dbaniu o swoje zdrowie, poprzez różnorodne ćwiczenia i metody pracy z ciałem. Nasza pracownia proponuje szeroką gamę zajęć, prowadzonych pod okiem doświadczonych trenerów i specjalistów. Wierzymy, że poprzez odpowiednio dostosowany ruch nasi goście odkryją potencjał i możliwości swojego ciała oraz wyzwolą w sobie witalną siłe i radość. Tworzymy wyjątkową atmosferę, pełną ciepła i zaufania, a każda nowa osoba powiększa nasze grono sympatyków ruchu.

Vitallokum to miejsce nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. To chwila odpoczynku od pędu życia i wyciszenia niepotrzebnych myśli. To szansa na  TU i TERAZ.

ZESPÓŁ

Zespół instruktorów i fizjoterapeutów świadomych istotności ruchu na komfort naszego. Nastawionych na pracę w małych grupach, co pozwala na zindywidualizowane podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb uczestników. Każdemu poświęcamy czas. Można też umówić się na zajęcia indywidualne.


WERONIKA SZWED

Balet dla dorosłych

Weronika naukę tańca klasycznego rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2017 roku zdała dyplom Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Weronika kilkakrotnie została finalistką światowego konkursu Dance World Cup, prezentując występy solowe, duety a także tańce grupowe. Brała również udział w licznych spektaklach Opery Krakowskiej, m.in. „Kopciuszek”, „Koncert Sylwestrowy” oraz „Szukając Leara: Verdi”. Weronika swoim oddaniem i prawdziwym zamiłowaniem do tańca pragnie pokazać, że balet może być dla każdego. Jej profesjonalizm, wrodzona łagodność i utanecznienie pomoże Ci uzyskać piękno klasycznych linii i naturalny wdzięk ciała.


DOROTA GAŁUSZKA

CANTIENICA®

Instruktorka CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy. Praktykująca metodę od 5 lat. Z wykształcenia matematyk i informatyk, przez lata zasilająca szeregi menadżerów korporacyjnych. Od momentu kontaktów z metodą jej życie zaczęło zmieniać bieg. Powoli ulegały zmianie priorytety i postępował powrót do ideału młodości – pomocy ludziom. A dzięki ćwiczeniom i zastosowaniu na co dzień CANTIENICA® - Metoda Kształtowania Ciała & Postawy, wiele osób odzyskuje radość życia. To jednocześnie daje wielką satysfakcję instruktorowi i motywuje do stałego zgłębiania tajników metody. Od kilku miesięcy Dorota jest szczęśliwą babcią, obserwującą pierwsze kroki dziecka. Ten najbardziej naturalny ruch odzwierciedla wszystkie właściwości naszego ciała, które leżą u podstawy stosowanej przez nią metody CANTIENICA®


PAULINA DUDA

Pilates

Zawodowa tancerka, absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Z miłości do tańca i chęci udoskonalania tej formy została instruktorką Pilates. Zaangażowaniem i determinacją uzyskala tytuł intermediate pilates instructor oraz pilates instructor one to one. Obecnie w przygotowaniach do Pilates Master Instructor. Paulina potrafi doskonale przekazac wiedzę, nauczyć jak dbać o sylwetkę,jak również zwiększyć świadomość ruchu w przestrzeni. Jako doświadczona tancerka i instruktorka doskonale wie, czego potrzebuje Twoje ciało i dusza.


TOMASZ KOBOS

Metoda Feldenkraisa

Z wykształcenia matematyk, pracuje w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego wielkimi pasjami są również góry i bieganie, które łączy startując w maratonach i ultramaratonach górskich. Jego pierwszy kontakt z Metodą Feldenkraisa, był wynikiem poszukiwania rozwiązania na niekończące się pasmo kontuzji. Metoda zafascynowała go tak głęboko, że postanowił zostać jej nauczycielem. Wraz z żoną Sabiną realizuje 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie. Obecnie jest nauczycielem lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch.


MAŁGORZATA POPŁAWSKA-WARELIS

    Pilates, zdrowy kręgosłup, stretching
Dyplomowany trener personalny, Balanced Body ® Pilates, Vinyasa Power Yogi, instruktor TRX.

W 2010 ukończyła szkolenie instruktorskie w dziedzinie nauczania tańca współczesnego, klasyki i jazzu. Od 2011 szkoli się w zakresie treningu funkcjonalnego uczestnicząc w konwencjach i programach instruktorskich.

Absolwentka Zarządzania Kulturą i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studia Baletowego Opery i Operetki Krakowskiej.

Od 2004 na stałe związana z zespołem Art Color Ballet, w którym pracuje jako tancerka, choreograf, instruktor tańca i z którym tworzy interdyscyplinarne projekty taneczne.AGA DRĄŻKIEWICZ

Warsztaty masażowe, bodymovement

Instruktor Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem, psychosomatyk i terapeuta ciała z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i prowadzeniu grup. Z wykształcenia socjolog i coach, instruktor Aloha International. Prowadzi Szkołę Lomi oraz warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy jak budować kontakt i jak komunikować się z własnym ciałem, jak rozumieć jego potrzeby i ja dobrze się nim zajmować.

Kocha taniec i wszelkie formy ruchu i aktywności. Od kilku lat mieszka w Krakowie.


ANNA WIKTORIA OSTAFIL

Relaksacyjna podróż w dźwiękach
                                       

Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Współpracuje z Joga Centrum w Krakowie. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, absolwentka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces (IPP). Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich u Łukasza Mazurka.

Do pracy z dźwiękiem szczególnie zainspirował ją kontakt z Shirlie Roden oraz Olgą Szwajgier. Na co dzień tworzy autorskie warsztaty/zajęcia oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Od 2016r. prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet.


ANETTA GIBAŁA-DAYET

Joga dla kręgosłupa

Jogę metodą B.K.S Iyengara praktykuje od 1996 roku. Jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Posiada również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Z wykształcenia jest historykiem sztuki (UJ) i anglistą (SWPS). Regularnie szkoli się na warsztatach u nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy.

Anetta : "Joga nieustannie mnie pasjonuje, jest wspaniałą podróżą bez końca, która zdecydowanie poprawia jakość życia, przynosi swobodę, dobre samopoczucie i wewnętrzną radość."


KATARZYNA FORTUNA - CZARNOWSKA

Joga dla dzieci, joga dla mam z dziećmi
Nie obce jest jej Tai-Chi oraz TriLo Chi, ćwiczenia, których forma daje możliwość jednocześnie pełnego relaksu, medytacji, jak i treningu ciała. Intensywność doznań i ciekawość, „co kryje ciało i dusza” skłoniły Kasię do dalszych poszukiwań. Dlatego ukończyła warsztaty masażu LOMI LOMI NUI u Agnieszki Drążkiewicz, instruktorki Aloha International. „Poruszając się po ciele” stymuluje przepływ sił witalnych usuwając blokady i wprowadzając ciało w relaks.

Po kilkuletniej praktyce jogi pod okiem Pauliny Lichwy w Krakowie wkroczyła na kolejną drogę. Ukończyła warsztaty jogi Kundalini prowadzone przez Monikę Kwik, kurs jogi ashtangi w Akademii Jogi w Krakowie oraz warszaty jogi dla dzieci autorstwa Agnieszki Lasoty w Warszawie.
Naturalnym następstwem rozwoju, na który się zdecydowała jest kurs instruktorski jogi wg podejścia vinyasa krama w Pracowni Agnieszki i Macieja Wielobobów w Krakowie.

Żona, mama i joginka

Praktykując na macie spełniają się moje marzenia... Bowiem „joga, to potężne narzędzie zmian”.


ANNA BOROWSKA

                                                       
  Joga Sivananda

Let’s flow together!

Joga towarzyszy jej od wielu lat, gdy podczas pewnego letniego popołudnia, zupełnie przypadkiem się z nią zetknęła. I tak zostało! Dotychczas pracowała przez kilka lat jako instruktorka wspinania. Następnie przeniosła się w korporacyjny świat, godząc
jednocześnie  studia z psychologii, co również niezwykle pomaga jej w codziennej pracy z ludźmi. Jednakże przez cały ten czas w codziennym życiu towarzyszyła Ani wyjątkowa pasja – JOGA! A także niesamowite wartości i korzyści, które ze sobą wniosła w jej życie.
Z tego też powodu w 2017 roku postanowiła spełnić swoje największe marzenie. Aby móc dzielić się wiedzą z innymi, a także pogłębić swoją praktykę odbyła kurs Nauczycielski metodą Sivanandy w Ustce (200 RYT – Yoga Alliance).
Od tego czasu regularnie prowadzi zajęcia jogi, organizuje weekendy z jogą, a także stara się nią zarazić każdego! Jednakże wierzy, że jest to dopiero początek jej drogi – nauka nigdy się nie kończy, świat oferuje bardzo wiele możliwości, a każdy dzień jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń.
Prywatnie oprócz jogi pasjonatka wspinania, gór, a także podróżowania i dzielenia się pozytywną energią z innymi!

ACRO TRIBE: BASIA PSIUK, WERONIKA TYRPA

Acro joga

Weronika i Basia od dziecka spędzały dużo czasu rozwijając się sportowo. 3 lata temu przypadkiem trafiały na AcroYogę – teraz nie wyobrażają sobie życia bez niej. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie (m.in. balet, gimnastyka, pole dance, akrobatyka i karate) pozwoliło im na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. AcroYoga pozwala w świadomy sposób rozwijać ciało i uczy zaufania. To sport łączący ze sobą wspaniałych ludzi. Jako AcroTribe szerzą tę wyjątkową dyscyplinę i wspierają jej rozwój w Polsce.


Serdecznie zapraszamy do współpracy instruktorów, którzy chcieliby oferować swoje umiejętności klientom PRACOWNI.

Wierzymy że jest jeszcze wiele niespopularyzowanych metod, które przynoszą wymierne korzyści dla naszej sprawności fizycznej i komfortu życia.

SKONTAKTUJ się z nami, aby porozmawiać, jak możemy propagować Twoje kompetencje.