ZESPÓŁ

 

Zespół instruktorów i fizjoterapeutów świadomych istotności ruchu na komfort naszego. Nastawionych na pracę w małych grupach, co pozwala na zindywidualizowane podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb uczestników. Każdemu poświęcamy czas. Można też umówić się na zajęcia indywidualne.


WERONIKA SZWED

Balet dla dorosłych

Weronika naukę tańca klasycznego rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2017 roku zdała dyplom Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Weronika kilkakrotnie została finalistką światowego konkursu Dance World Cup, prezentując występy solowe, duety a także tańce grupowe. Brała również udział w licznych spektaklach Opery Krakowskiej, m.in. „Kopciuszek”, „Koncert Sylwestrowy” oraz „Szukając Leara: Verdi”. Weronika swoim oddaniem i prawdziwym zamiłowaniem do tańca pragnie pokazać, że balet może być dla każdego. Jej profesjonalizm, wrodzona łagodność i utanecznienie pomoże Ci uzyskać piękno klasycznych linii i naturalny wdzięk ciała.


DOROTA GAŁUSZKA

CANTIENICA®

Instruktorka CANTIENICA®-Trening Dna Miednicy. Praktykująca metodę od 5 lat. Z wykształcenia matematyk i informatyk, przez lata zasilająca szeregi menadżerów korporacyjnych. Od momentu kontaktów z metodą jej życie zaczęło zmieniać bieg. Powoli ulegały zmianie priorytety i postępował powrót do ideału młodości – pomocy ludziom. A dzięki ćwiczeniom i zastosowaniu na co dzień CANTIENICA® - Metoda Kształtowania Ciała & Postawy, wiele osób odzyskuje radość życia. To jednocześnie daje wielką satysfakcję instruktorowi i motywuje do stałego zgłębiania tajników metody. Od kilku miesięcy Dorota jest szczęśliwą babcią, obserwującą pierwsze kroki dziecka. Ten najbardziej naturalny ruch odzwierciedla wszystkie właściwości naszego ciała, które leżą u podstawy stosowanej przez nią metody CANTIENICA®


PAULINA DUDA

Pilates

Zawodowa tancerka, absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Z miłości do tańca i chęci udoskonalania tej formy została instruktorką Pilates. Zaangażowaniem i determinacją uzyskala tytuł intermediate pilates instructor oraz pilates instructor one to one. Obecnie w przygotowaniach do Pilates Master Instructor. Paulina potrafi doskonale przekazac wiedzę, nauczyć jak dbać o sylwetkę,jak również zwiększyć świadomość ruchu w przestrzeni. Jako doświadczona tancerka i instruktorka doskonale wie, czego potrzebuje Twoje ciało i dusza.


TOMASZ KOBOS

Metoda Feldenkraisa

Z wykształcenia matematyk, pracuje w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego wielkimi pasjami są również góry i bieganie, które łączy startując w maratonach i ultramaratonach górskich. Jego pierwszy kontakt z Metodą Feldenkraisa, był wynikiem poszukiwania rozwiązania na niekończące się pasmo kontuzji. Metoda zafascynowała go tak głęboko, że postanowił zostać jej nauczycielem. Wraz z żoną Sabiną realizuje 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie. Obecnie jest nauczycielem lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch.


ACRO TRIBE: BASIA PSIUK, WERONIKA TYRPA

Acro joga

Weronika i Basia od dziecka spędzały dużo czasu rozwijając się sportowo. 3 lata temu przypadkiem trafiały na AcroYogę – teraz nie wyobrażają sobie życia bez niej. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie (m.in. balet, gimnastyka, pole dance, akrobatyka i karate) pozwoliło im na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. AcroYoga pozwala w świadomy sposób rozwijać ciało i uczy zaufania. To sport łączący ze sobą wspaniałych ludzi. Jako AcroTribe szerzą tę wyjątkową dyscyplinę i wspierają jej rozwój w Polsce.


AGA DRĄŻKIEWICZ

Dotyk terapeutyczny, bodymovement

Instruktor Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem, psychosomatyk i terapeuta ciała z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i prowadzeniu grup. Z wykształcenia socjolog i coach, instruktor Aloha International. Prowadzi Szkołę Lomi oraz warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy jak budować kontakt i jak komunikować się z własnym ciałem, jak rozumieć jego potrzeby i ja dobrze się nim zajmować.

Kocha taniec i wszelkie formy ruchu i aktywności. Od kilku lat mieszka w Krakowie.


ANNA WIKTORIA OSTAFIL

Relaksacyjna podróż w dźwiękach
                                       

Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Współpracuje z Joga Centrum w Krakowie. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, absolwentka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces (IPP). Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich u Łukasza Mazurka.

Do pracy z dźwiękiem szczególnie zainspirował ją kontakt z Shirlie Roden oraz Olgą Szwajgier. Na co dzień tworzy autorskie warsztaty/zajęcia oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Od 2016r. prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet.


ANETTA GIBAŁA-DAYET

Joga dla kręgosłupa

Jogę metodą B.K.S Iyengara praktykuje od 1996 roku. Jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Posiada również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Z wykształcenia jest historykiem sztuki (UJ) i anglistą (SWPS). Regularnie szkoli się na warsztatach u nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy.

Anetta : "Joga nieustannie mnie pasjonuje, jest wspaniałą podróżą bez końca, która zdecydowanie poprawia jakość życia, przynosi swobodę, dobre samopoczucie i wewnętrzną radość."


JOLA CINAL

Vinyasa joga

Jola ukończyła szkolenie na nauczyciela jogi, akredytowane przez międzynarodową organizację jogową Yoga Alliance, RYS200.

Jogę praktykuje od 2010 roku. Vinyasa jogi uczyła się od Esther Eckhart i Marty Haskins. Jogi klasycznej i medytacji od Sadhguru, jogina i mistyka, założyciela Isha Foundation, a także jego nauczycieli. Ashtanga jogi od June Mitchell w Szkocji. Ma za sobą kursy i warsztaty jogi w Warszawie, Krakowie, Londynie i Berlinie.

Na co dzień mieszka, pracuje i uczy jogi w Krakowie. Jest wegetarianką i właścicielką słodkiego psiaka ze schroniska. Możecie ją znaleźć na Instagramie @jolajoga


Najbardziej lubi uczyć Vinyasa jogi oraz Yin jogi. Ta pierwsza to spora dawka ruchu, połączona z oddechem. Vinyasa joga rozciąga i wzmacnia ciało a także oczyszcza umysł i wprowadza nas w stan równowagi.

Yin joga to praca z powięzią i elementami mindfulness, które razem dają głębokie rozluźnienie. Ciało uwalnia się od napięć, które mogły kumulować się przez lata.
Pogłębia się świadomość ciała, zdolność do koncentracji i odporność na stres.
KATARZYNA FORTUNA - CZARNOWSKA

Joga dla dzieci
Nie obce jest jej Tai-Chi oraz TriLo Chi, ćwiczenia, których forma daje możliwość jednocześnie pełnego relaksu, medytacji, jak i treningu ciała. Intensywność doznań i ciekawość, „co kryje ciało i dusza” skłoniły Kasię do dalszych poszukiwań. Dlatego ukończyła warsztaty masażu LOMI LOMI NUI u Agnieszki Drążkiewicz, instruktorki Aloha International. „Poruszając się po ciele” stymuluje przepływ sił witalnych usuwając blokady i wprowadzając ciało w relaks.

Po kilkuletniej praktyce jogi pod okiem Pauliny Lichwy w Krakowie wkroczyła na kolejną drogę. Ukończyła warsztaty jogi Kundalini prowadzone przez Monikę Kwik, kurs jogi ashtangi w Akademii Jogi w Krakowie oraz warszaty jogi dla dzieci autorstwa Agnieszki Lasoty w Warszawie.
Naturalnym następstwem rozwoju, na który się zdecydowała jest kurs instruktorski jogi wg podejścia vinyasa krama w Pracowni Agnieszki i Macieja Wielobobów w Krakowie.

Żona, mama i joginka

Praktykując na macie spełniają się moje marzenia... Bowiem „joga, to potężne narzędzie zmian”.


Serdecznie zapraszamy do współpracy instruktorów, którzy chcieliby oferować swoje umiejętności klientom PRACOWNI. Wierzymy że jest jeszcze wiele niezpopularyzowanych metod, które przynoszą wymierne korzyści dla naszej sprawności fizycznej i komfortu życia. SKONTAKTUJ się z nami, aby porozmawiać, jak możemy propagować Twoje kompetencje.