MULTISPORT I OK SYSTEM

Respektujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Senior oraz OK System.  Wzór kart pokazany jest poniżej. Umowa obejmuje uczestnictwo w ciągu dnia: joga - jedne zajęcia, pilates - jedne zajęcia lub taniec - jedne zajęcia. Z kartą MultiSport Senior dostępne są tylko zajęcia do godz 16:00.

Poniżej kilka informacji jak skorzystać z kart MultiSport i OK System :

1.  Aby uzyskać dostęp do rejestracji na zajęcia trzeba "wykupić" karnet (kaucję).
Pozwoli to ma założenie konta w naszym systemie rejestracji na zajęcia.
Karnet MULTISPORT PLUS, MULTISPORT SENIOR i OK SYSTEM jest karnetem na okres 6-ciu miesięcy i uprawnia do korzystania z zajęć pod warunkiem posiadania aktywnej karty MULTISPORT PLUS/SENIOR.

2. Karnet jest zdefiniowany na 6 miesięcy, tylko z powodów technicznych. Tak samo, jak i dla wszystkich innych karnetów - nie uczestniczenie przez 2 miesiące w zajęciach, oznacza zgodę na dezaktywowanie konta. Jeśli ponownie chcesz uczestniczyć w zajęciach napisz lub zadzwoń, a aktywujemy konto ponownie.

3. Wartość karnetów (odpowiednio 15 i 20 zł) jest jedynie kaucją, która:
A) jest zwracana w razie rezygnacji z karnetu
B) jest potrącana - w przypadku nieobecności na zajęciach bez wcześniejszego ich odwołania

Zapisywanie i wypisywanie się jest blokowane dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć. Zapisy na zajęcia poranne blokowane są o godz 22.00
W przypadku potrącenia kaucji za nieanulowanie obecności karnet przestaje być ważny i należy wykupić kolejny.


KUP KARNET: 

  1.   Najpierw wybierz karnet odpowiadający nazwą Twojej karcie Multisport lub karnet OK System 

2. Po wypełnieniu formularza swoimi danymi, przechodzimy bezpośrednio do płatności. Opłata za karnet jest formą kaucji, która przepada TYLKO gdy zarejestrujesz się na zajęcia i na nie nie przyjdziesz. Zapisy na zajęcia i możliwość wypisania się jest dostępna na 2 godzinny przed rozpoczęciem zajęć. Jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach i nie zdążyłeś się zapisać zadzwoń do nas, a zrobimy to za Ciebie. 

3. Po udanej opłacie karnetu, dostaniesz maila z zaproszeniem do systemu. Aktywuj swoje konto, klikając na otrzymany link. Aby się zarejestrować na konkretne zajęcia, trzeba wejść do systemu poprzez przycisk z podstrony "Karnety", następnie   "Zapisz się na zajęcia Vitallokum" lub  link  https://vitallokum.wod.guru/dashboard. (dla wygody zapamiętaj go w swojej w przeglądarce).  System pokazuje wg daty zajęcia dostępne z Twoją kartą MultiSport lub OK System. Standardowo zobaczysz zajęcia dostępne w dniu dzisiejszym - przechodząc strzałką w prawo pojawią się kolejne dni. Zapisujesz, klikając na  ikonkę po prawej stronie.

4. Uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko z ważną kartą MultiSport lub OK System  i dowodem osobistym.