MASTRO DEFENCE SYSTEM - skoncentrowany na skuteczności

Jego autor Fred Mastro dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy z zakresu bezpieczeństwa prywatnego i ścisłej ochrony, stał się specjalistą obronności, dzięki czemu mógł rozwinąć i adaptować techniki dla codziennego użytku każdego  obywatela. To on szkolił siły zbrojne i jednostki specjalne na całym świecie w technikach nożycowych i improwizowanej broni, a także na pustą walkę ręką.

System Obrony Mastro jest pełen nieocenionych umiejętności przetrwania w niecodziennych ryzykownych sytuacjach. MDS (Mastro Defence System) nie jest kolejną metodą walki wręcz tylko kompletnym systemem samoobrony, kładącym nacisk na wykorzystywanie biomechaniki ciała przeciwnika oraz psychologii. Dzięki temu nie trzeba być mistrzem sztuk walki ani mieć olbrzymią siłę, aby poradzić sobie skutecznie z brutalną napaścią na ulicy lub przetrwać atak o charakterze terrorystycznym. MDS to hybryda stworzona z wielu systemów, którego bazę stanowią Silat oraz filipińskie sztuki walki z elementami BJJ, Krav Maga i MMA. Takie połączenie daje nam narzędzie, którego celem jest maksymalna skuteczność w realnej konfrontacji, gdzie stawką często jest nasze zdrowie lub życie.

O twórcy:

Fred Mastro – twórca systemu Mastro Defense System (MDS) i LADYFENSE - jest certyfikowany przez rząd belgijski w celu zapewnienia ścisłej ochrony głów państwa. Od ponad 20 lat trenuje w Kali i Penchak Silat, gdzie zajmuje 7 stopień. Fred ma również brązowy pas II stopnia w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Zajmował się szeroko zakrojoną pracą w przemyśle filmowym jako koordynator kaskaderów oraz choreograf. Był strażą Jean-Claude Van Damme i choreografował wiele scen walki.


KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

Nauczymy Cię praktycznych tajników obrony koniecznej i posługiwania się akcesoriami do samoobrony, ale również zwiększymy Twoją świadomość o zagrożeniach, jakie możesz napotkać na co dzień na spotkaniach ze znajomymi, randkach czy w internecie lub podczas samotnego biegania późnym wieczorem…
Podczas kursu samoobrony zdobędziesz podstawową wiedzę o zachowywaniu się w niebezpiecznych sytuacjach. Trener będzie ćwiczył z Tobą proste kombinacje ruchów, abyś przyswoiła je sobie jako odruchy w sytuacji zagrożenia i nie straciła zimnej krwi. Kurs samoobrony pracuje nie tylko nad Twoją kondycją fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. W czasie kursu uświadamiasz sobie, jaką siłą faktycznie dysponujesz. Ciosy i kombinacje ruchowe są proste i skuteczne, tym samym szybkie do przyswojenia. Kurs samoobrony dla kobiet dobiegnie końca po miesiącu, a po tym okresie – jeżeli tylko się zdecydujesz – będziesz mogła kontynuować kurs samoobrony w formie regularnych ćwiczeń ruchów obronnych na zajęciach w piątki o godz. 20:00.
Jeżeli nie wiesz, co to jest stalking – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie!

UWAGA - Zapisy trwają do 7 stycznia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na  miesięczny kurs samoobrony dla kobiet - system Ladyfense - w każdy wtorek o godz 20.30- 21.45.

Kontakt: Master Trener Paweł Zaremba, Tel. (+48) 516032728

Cena kursu 100zł / 4 zajęcia


SAMOOBRONA DLA DOROSŁYCH

Zajęcia regularne dla kobiet i mężczyzn odbywają sie w piątki w godz. 20.00 -21.15


Koszt 1 zajęć: 30 zł, 4 zajęć: 100 zł, 8 zajęć: 160 zł – płatność gotówką u Trenera
Zapisy obowiązkowe: fundacja.forcefit@onet.eu
Kontakt: Master Trener Paweł Zaremba, Tel. (+48) 516032728


SAMOOBRONA DLA MŁODZIEŻY

Filipińskie sztuki walki (FMA)


Dla kogo są sztuki walki? Często słyszy się odpowiedź: dla każdego! To nieprawda!
Sztuki walki są dla osób, które chcą wiedzieć, jak w kontrolowany sposób najlepiej pokonać innych i właśnie FMA daje odpowiedź, jak to zrobić skuteczniej.
Osoba, która chce nauczyć się walczyć powinna znaleźć odpowiednią dla siebie sztukę walki - styl, system i lidera grupy pasującego do jej predyspozycji. Są „twarde” sztuki walki, gdzie techniki są oparte na sile i wytrzymaniu na ból oraz „miękkie” sztuki walki, gdzie techniki są zbliżone do tańca – jest dużo technik polegających bardziej na prawidłowym i świadomym wykonaniu niż na sile. Oczywiście - takie rozróżnienie jest bardzo ogólne.
Arnis de Mano (sztuka szermiercza) pozwala zastosować odpowiednią technikę w każdej sytuacji dlatego ćwiczący potrzebuje dużo cierpliwości w początkowej fazie aby móc:

1) zrozumieć zasady walki ulicznej

2) nauczyć się prawidłowego ruchu oraz bezpiecznego ćwiczenia.

Nie wszystkie ćwiczenia na zajęciach mają odzwierciedlenie w realnej walce. Niektóre techniki są stosowane po to, aby uczący się zrozumiał dobrze mechanikę techniki i nauczył się cech motorycznych ciała dlatego wymagana jest systematyczność ćwiczenia na zajęciach i samodzielna praca w domu.
Filipińskie Sztuki Walki (Filipino Martial Arts; FMA; Arnis; Kalis; Eskrima) to ogół systemów walki pochodzących z Filipin. Dla Filipino Martial Arts charakterystyczną cechą jest traktowanie jako jedną całość: walki z bronią i walki bez broni.
Od pierwszych zajęć adepci FMA uczą się, że walcząc pustymi rękami mogą zostać zaatakowani nożem, maczetą, pałką teleskopową lub butelką.
Każdy z aspektów Filipińskich Sztuk Walki w początkowej fazie nauczania może być trenowany z osobna jednak po poznaniu bliżej Arnis/Kali/Eskrimy zaprezentowane aspekty w końcu się połączą.
Ćwicząc techniki FMA - czy to z kijami, ostrzem czy bez broni - musimy stale pamięć o każdej możliwości, jaką przeciwnik może wykorzystać aby nas pokonać.


Sztuki walki dla młodzieży we wtorki i czwartki o 15.00-16.15.

Ceny:

1 trening- 25 zł , 4 zajęcia w miesiącu 80 zł, 8 zajęć w miesiącu -120 zł (płatne z góry gotówką przed wejściem na pierwsze zajęcia).

Zapisy obowiązkowe: fundacja.forcefit@onet.eu
Kontakt: Master Trener Paweł Zaremba, Tel. (+48) 516032728

 Prowadzący Paweł Zaremba

Zapisy i informacje bezpośrednio u prowadzącego.


O prowadzącym:

Paweł Zaremba

Właściciel i trener marki CROSS FITNESS by Pawel Zaremba. Master Trener (Trener Międzynarodowy) Kamagon Ball Workout i trener dyplomowany Blackroll Medical Fitness. Na rynku jako Trener pracuje od 1991 roku. Swoją karierę  zaczynał od zapasów i judo, w tych dyscyplinach był wielokrotnym mistrzem Polski. Potem zaczął trenować Kung- Fu i  tak w roku 1988 zdobył jako pierwszy biały zawodnik Mistrzostwo Świata. W FMA zdobył 3 srebrne medale i jeden złoty. Następnie spotkał Justo Diegueza - twórcę metody treningowej Keysi, metody walki realnej, jak również fitnessu dla wszystkich.

Kariera: 

1988- Mistrz Świata w Kung- Fu/Wu-Shu w Huangzhou i Shezen - Formu i Walki SAND

1997 - 7 miejsce na Mistrzostwach Świata w Shouajiao w Pekinie

2000- Trener kadry narodowej i Vice-Mistrz Świata w Filipińskich Sztukach Walki wg.WEKAF w Cebu

2001 - Vice-Mistrz Świata w Filipińskich Sztukach Walki wg.WEKAF w Los Angeles

2003 – Mistrz Świata w Filipińskich Sztukach Walki wg.WEKAF w Negritos

2008- Trener kadry narodowej i Vice-Mistrz Świata w Filipińskich Sztukach Walki wg.WEKAF w Chrischurch

Od 2006 roku jest wykładowcą i trenerem szkoleniowym w Combat Fitness: (własny program treningowy) Sparta Workout i Kamagon Ball Workout,

W latach 2013-2015 trener kadry Polski kierowców ciężarówek powyżej 22 ton.

2014 – trener kadry narodowej Mistrzostwa Świata TIR-ów Kraków

Trener i propagator zdrowego trybu życia w Fundacji Truckers Life z Wałbrzycha

2014 -finalista konkursu LOTTO „Mistrzowie sportu dzieciom”

od 2014 roku Master Trener Functional Training Kamagon Ball Workout.

Od 2014 roku Trener Blackroll functional training and Medical

Od 2013 roku jest wykładowcą na : Congress Body Life, Akademia Trainera w Warszawie i Functional Training Meeting.

W latach 2009-2012 był wykładowcą w Akademii ASBIRO z negocjacji handlowych.

W roku 2012 i 2014 był wykładowcą na Kongresie BCC w Krakowie.