MASAŻ LOMI  LOMI NUI

Jest to  masaż pochodzący z Hawajów, polegający na głębokiej pracy z ciałem. To doskonały sposób uwalniania napięć i regeneracji organizmu. Dotyk daje odprężenie, usuwa ból, zesztywnienia w mięśniach i stawach, pomaga w odzyskaniu pełnego oddechu. Wspomaga  też układ krążenia i układ trawienny, usprawnia przepływ energii, pielęgnuje i ujędrnia skórę. To dla ciała... A dla Duszy – uwolnienie się od stresu, niepokoju, napięć, wewnętrzne spojrzenie w siebie, stabilność emocjonalna i siła.
  Zadbaj o siebie w codziennym życiu. Należy Ci się zdrowie emocjonalne i twórcza energia, równowaga w życiu. Życzę Ci tego. Do zobaczenia.KATARZYNA FORTUNA - CZARNOWSKA


Od czterech lat praktykuję jogę autorską Pauliny Lichwy w Krakowie. Nie obce jest jej Tai-Chi oraz TriLo Chi, ćwiczenia których forma daje możliwość jednocześnie pełnego relaksu, medytacji jak i treningu ciała. Intensywność doznań i ciekawość „co jest po drugiej stronie ciała i duszy”, skłoniły ja do dalszego rozwoju. Pozostając w klimacie, ukończyła warsztaty Lomi Lomi Nui u Agnieszki Drążkiewicz, instruktorki Aloha International. „Poruszając się po ciele”, stymuluje przepływ sił witalnych usuwając blokady i wprowadzając ciało w relaks. Świadomość ciała wymieszana z sesją jogi daje właściwe podłoże do pracy w trakcie masażu.

  Jeszcze nie spełnionym jej marzeniem jest zostanie instruktorką jogi.