JOGA WSKOK W NOWY ROK

19.01.2020 godz 10.00-14.00 


Warsztaty dla każdegoWarsztatowy Plan Jazdy: 

10:00 – Oficjalne Rozpoczęcie i Wykład

10:45 – Joga

12:30 – Przerwa – czas na herbatę i dobrą rozmowę! ☺

13:00 – Medytacja i Relaks

14:00/14:30 – Zakończenie

*Plan i godziny mogą ulec nieznacznym zmianom – wiele zależy od Was!

Czy masz już swoje postanowienia noworoczne?

My jesteśmy zdania, że jeśli naprawdę pragniemy spełniać swoje marzenia, a także zmienić w swoim życiu coś na lepsze – to każdy czas jest dobry! Jednak czasami bardzo miło jest spisać to nad czym naprawdę chcemy popracować, jakie chcemy przed sobą postawić wyzwania, czy jak poprawić jakość swojego życia.

Niewątpliwe Nowy Rok to czas zarówno refleksji jak i wspaniała motywacja do zmian i do rozpoczynania nowych aktywności. Wobec tego mamy coś dla Ciebie! Z nami możesz rozpocząć swoją przygodę z jogą w bardzo świadomy sposób z solidną dawką wiedzy jak i motywacji!

Joga Wskok w Nowy Rok! – wydarzenie zarówno dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z jogą, a także tych którzy pragną sobie pewne wiadomości usystematyzować.

Co się będzie działo?

  • Wykład o jodze! – dowiesz się czym jest joga, wyrzucimy z głowy wszystkie stereotypy, dowiemy się jak wpływa ona na nasze ciało jak i umysł
  • Praktyka Jogi ! – przede wszystkim na tym się skupimy się na doświadczeniu, jak mawiał Swami Sivananda Uncja praktyki jest lepsza od tony teorii.”  Poznamy swoje ciało, podstawowe asany, płynnie przejdziemy razem przez cudowną sekwencję Powitania Słońca.
  • Oddechowo – oj wpuścimy duuużo cudownego powietrza w Twoje płuca! Nauczymy się prawidłowo oddychać i świadomie korzystać z oddechowych technik.
  • Medytacja i Pogłębiony Relaks – krótka sesja medytacji, która pozwoli zatrzymać się nam „tu i teraz”, a także sesja pogłębionego relaksu co otuli Twoje zmysły. Będziemy uwalniać napięcie, a także relaksować się magią dźwięku tybetańskich mis.
  • Rozmowa – będzie czas na przerwę! Na pyszną herbatę, rozmowy, wymianę doświadczeń i poznanie cudownych ludzi!

Z całą pewnością będzie to dla Ciebie bardzo wartościowy czas, sporo wiedzy, wspaniałych i nowych doświadczeń, spora dawka pozytywnej energii jak i motywacji!O prowadzącej:

Anna Borowska

Joga towarzyszy jej od wielu lat, gdy podczas pewnego letniego popołudnia, zupełnie przypadkiem się z nią zetknęła. I tak zostało! Dotychczas pracowała przez kilka lat jako instruktorka wspinania, następnie przeniosła się w korporacyjny świat, jednocześnie godząc studia z psychologii, co również niezwykle pomaga jej w codziennej pracy z ludźmi. Jednakże przez cały ten czas w codziennym życiu towarzyszyła jej jedna rzecz – joga! A także niesamowite wartości i korzyści, które ze sobą wniosła w jej życie.

Z tego też powodu w 2017 roku postanowiła spełnić swoje największe marzenie, aby móc dzielić się wiedzą z innymi, a także pogłębić swoją praktykę i odbyła kurs Nauczycielski metodą Sivanandy . Od tego czasu regularnie prowadzi zajęcia jogi, organizuje weekendy z jogą, a także stara się nią zarazić każdego! Jednakże wierzy, że jest to dopiero początek jej drogi – nauka nigdy się nie kończy, świat oferuje bardzo wiele możliwości, a każdy dzień jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń.

Prywatnie oprócz jogi pasjonatka wspinania, gór, a także podróżowania i dzielenia się pozytywną energią z innymi!

Let’s flow together!