AKTUALNOŚCI

ZRÓWNOWAŻONY UMYSŁ W ŚWIADOMYM CIELE

Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 8 grudnia. Zajęcia zaczynamy o godz 10:00 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała (aby instruktor widział Waszą postawę) a także w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze). Zapisy drogą mailową (dorota@vitallokum.pl), telefoniczną lub sms'ową (506 110 200) .

.....czytaj więcej....

Już 15 grudnia odbędą się kolejne warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa, które poprowadzi Tomasz Kobos. Tym razem warsztaty poświęcone będą naszym stawom biodrowym.

Od dziś możesz skorzystać z Mikołajkowej promocji. Bon na dwa godzinne masaże w cenie 100 zł! 
Idealny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego.
 Wydrukowany bon można zakupić na miejscu. Możesz sam lub obdarowana osoba zdecydować o rodzaju masażu. Zabiegi wykonuje nasza fizjoterapeutka.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 500 015 756. 

WYMASUJ SIĘ NA ŚWIETA

Już w kolejną sobotę DZIEŃ OTWARTY w naszej pracowni. Przyjdź w sobotę 17 listopada. Jesteśmy od  godz 9.00 do ostatniego gościa.

WSTĘP WOLNY

Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce zapisz się na konkretne zajęcia mailowo pracownia@vitallokum.pl lub telefoniczne 506 380 400 lub 506 110 200

....czytaj więcej....

Zapraszamy na cykl pięciu lekcji ruchowych Metody Feldenkraisa, skierowany do szerokiej grupy odbiorców - wiek i kondycja fizyczna nie mają znaczenia. Nie jest również potrzebne wcześniejsze doświadczenie z Metodą Feldenkraisa. Cytując samego Feldenkraisa: "Celem jest ciało tak skoordynowane, aby poruszało się z minimalnym wysiłkiem i maksymalną wydajnością, nie poprzez siłę mięśni, ale przez zwiększoną świadomość tego jak funkcjonuje.” Lekcje będą korzystać z różnych pozycji i konfiguracji: w leżeniu na plecach, na brzuchu, na boku i w siedzeniu.

.

....czytaj więcej....


Przypominamy o zapisach na kurs Metody Feldenkraisa  w środy o godz. 19.15.

Kurs ruszy z chwilą kiedy zapisze się min 5 osób.

Metoda Feldenkraisa  to Uważność w Ruchu.. Zarówno ruchy niewielkie, jak i te duże, globalne wykonywane są ze świadomością i płynnością. Jedno jest pewne - po zajęciach zmienia się poczucie gruntu pod nogami, wytrąceni jesteśmy z codziennych schematów i przyzwyczajeń, odnajdujemy w sobie coś innego, ale jakże bardzo bliskiego. Przeczytaj więcej aby się sobie uświadomoć czemu powinieneś w nich uczestniczyć.

.....czytaj więcej....


Już w najbliższą sobotę 06.10.2018 odbędą się nieodpłatne warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy. Zajęcia zaczną się o godz 10:30 i potrwają ok 1,5 godz.
W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń.
Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz dopasowanym (aby instruktor widział Waszą postawę) oraz w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze).

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 30.                    


Serdecznie zapraszamy!Zapraszamy na otwartą, bezpłatną lekcję Metody Feldenkraisa- "Koordynacja biodra i barku" w dniu 04.10.2018.
Początek lekcji godz 18.00.
Zajęcia poprowadzi Tomasz Kobos- nauczyciel lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch. Obecnie realizuje 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie.
Mobilność stawów biodrowych i barkowych jest niezbędna dla uzyskania wysokiej efektywności podczas podczas wyzwań ruchowych różnego rodzaju: zarówno tych życia codziennego jak i tych o bardziej sportowym charakterze.
Podczas lekcji będziemy odkrywać potencjał ruchowy wspomnianych stawów oraz ich funkcjonalne relacje. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Lekcja będzie odbywać się w pozycji leżącej.
Pytanie merytoryczne proszę kierować do Tomka 603068343

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 30.                     


   .... czytaj więcej....


Dnia 29 września (sobota) odbędą się u nas warsztaty edukacji ruchowej Metodą Feldenkraisa zatytułowane "Zdrowe i silne plecy". Warsztaty odbędą się w godzinach 11:00-14:30. Zajęcia poprowadzi Tomasz Kobos - nauczyciel lekcji grupowych Świadomości Poprzez Ruch. Tomek realizuje obecnie 4-letni kurs nauczycielski Metody Feldenkraisa w Barcelonie.

Przewidziane są trzy lekcje oraz czas na dyskusję i wymianę doświadczeń. Pomiędzy lekcjami będą dwie 15 minutowe przerwy. Lekcje ruchowe są zaprojektowane w sposób, który pozwala uczestnikom na odkrycie nowych wrażeń sensorycznych i poszerzenie swojego repertuaru ruchowego.

Z warsztatów mogą skorzystać wszyscy którzy:

  • cierpią z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa i okolic,
  • spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej,
  • chcą poprawić swoją postawę i mobilność,
  • uprawiają sport i zależy im na zwiększeniu swojej efektywności ruchowej,
  • są ciekawi poznania własnych nawyków ruchowych i chcą odkryć jak mogą poruszać się lepiej.

Zapisy na wydarzenie prowadzimy drogą mailową, na nasz adres: pracownia@vitallokum.pl lub bezpośrednio telefonicznie na numer 506 480 300. 

.....czytaj więcej.....


Kolejne, nieodpłatne, warsztaty wprowadzające do metody CANTIENICA® Metoda Kształtowania Ciała i Postawy odbędą się w sobotę 28 lipca.Zajęcia zaczynamy o godz 10:30 i potrwają ok 1,5 godz. W trakcie ćwiczeń poznacie podstawy anatomiczne metody oraz wykonacie kilka ćwiczeń. Należy ćwiczyć w stroju wygodnym lecz stosunkowo dopasowanym do ciała (aby instruktor widział Waszą postawę) oraz w skarpetkach ( jeśli ktoś posiada to antypoślizgowe są najbezpieczniejsze). Zapisy telefonicznie lub sms 506 480 300.

Serdecznie zapraszamy!

.....czytaj więcej....

Trwa WAKACYJNA PROMOCJA na usługi z zakresu fizjoterapii. Pierwsza wizyta 50%
Przykładowo:

MASAŻ  1h........  ............. 50zł  było 100zł

MASAŻ 30min................   30zł  było   60 zł

GIMNASTYKA 1h.............  50zł  było 100 zł

GIMNASTYKA 30min.. ..... 30zł   było   60zł

.....czytaj więcej....

Dziś pierwszy dzień naszej aktywności w Vitallokum - PRACOWNIA ZDROWIA.

Nasza Pracownia mieści się na ulicy Mogilskiej 40/1. To kameralne miejsce, pozwalające w komforcie małej grupy doznawać efektów zajęć.To miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać świadomość swojego ciała, aby powróciło ono do motoryki wynikającej z jego naturalnej budowy. Wszystkie oferowane zajęcia są dla każdego i każdy z nich skorzysta. Dodatkowo, większość z nich ma także znaczenie terapeutyczne , co pozwala pozbyć się złych nawyków w ciele, których nabieramy przez całe życie
Mamy nadzieję, że już wkrótce tłumnie będziecie nas odwiedzać :-)

RUCH  /  KSZTAŁTOWANIE CIAŁA i POSTAWY  /  FIZJOTERAPIA  /  MASAŻ